Eurobasket 2011 m.
Apdovanojimo medaliai,
ALL TOURNAMENT TEAM prizas,
Suvenyriniai ženkliukai


Uždaroji Akcinė Bendrovė „Alpera“Alpera – tai 1997 metais įsikūrusi dailiųjų ir juvelyrinių spalvotųjų metalų dirbinių projektavimo, gamybos ir prekybos įmonė.

Pagrindinė įmonės produkcija – verslo dovanos, ordinai, medaliai, ženkliukai, pareigūnų skiriamieji ženklai, prizai, suvenyrai, papuošalai ir kt.

Pagal užsakymus įmonė gamina apie 80 procentų produkcijos. Kita dalis - serijiniai gaminiai, parduodami šalyje ir eksportuojami.

Nuolatiniai „Alperos“ klientai – aukščiausiosios valstybės institucijos ir įstaigos: Lietuvos Respublikos Seimas, Prezidentūra, Vyriausybė, Ministerijos, Kūno kultūros ir sporto departamentas, Muitinės departamentas, Valstybės sienos apsaugos tarnyba, Bankai ir kt.


Kas „Alperoje“ dirba?Bendrovėje jūsų užsakymus atlieka aukščiausios kvalifikacijos, turintys nuo 5 iki 30 metų darbo stažą specialistai – dizaineriai, juvelyrai, graveriai, stiklo emalio dengimo meistrai.

Įpakavimo darbai atliekami bendradarbiaujant su UAB "Mituvėlė", M.Kodžio ir R.Dūdos individualiomis įmonėmis.


Kokia „Alperos“ ateitis?

„Alpera“ yra perspektyvi ir sparčiai besiplečianti įmonė. Nuo 1997 metų darbuotojų padaugėjo nuo 3 iki 28.
Šiuo metu įmonė užima vieno iš lyderių poziciją šalies dailiojo metalo dirbinių gamyboje, o per artimiausius trejus metus siekia padidinti apyvartą du kartus. Siekdama užsibrėžtų tikslų įmonė atnaujina įrengimus, diegia šiuolaikinę įrangą.

Plėsdama ir tobulindama gamybą bendrovė pasirengusi priimti gabių ir kūrybingų specialistų – emaliuotojų, graverių, juvelyrų, dizainerių ir pagalbinių darbininkų.

Uždaroji akcinė bendrovė „Alpera“ įsitikinusi savo sėkme, nes pagrindiniu tikslu laiko tenkinti klientų poreikius, puošti jų aplinką, padėti suvokti grožį.

ES PARAMA

Siekiant sumažinti tiesioginio kontakto susitikimų skaičių nuspręsta įsidiegti elektroninės prekybos platformą. Įmonė šio projekto įgyvendinimo metu planuoja savo veikloje įdiegti e-komercijos modelio sprendinius, kurie sudarytų sąlygas didinti veiklos efektyvumą ir pardavimo pajamas, bei sėkmingai įveikti COVID-19 pandemijos keliamus iššūkius. Įvertinus projekto naudą buvo suteiktas finansavimas iš Europos regioninės plėtros fondo pagal 2014–2020 metų Europos sąjungos fondų investicijų veiksmų 13 prioriteto „Veiksmų, skirtų COVID-19 pandemijos sukeltai krizei įveikti, skatinimas ir pasirengimas aplinką tausojančiam, skaitmeniniam ir tvariam ekonomikos atgaivinimui“ priemonės Nr. 13.1.1-LVPA-K-860 „E. komercijos modelis COVID-19“ kvietimą. Projektas finansuojamas kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.
DUOMENYS APIE PROJEKTĄ:
Projekto numeris: Nr. 13.1.1-LVPA-K-860-01-0483
Projekto pavadinimas: E.komercijos modelio diegimas UAB "Alpera"
Priemonė - 2014–2020 metų Europos sąjungos fondų investicijų veiksmų 13 prioriteto „Veiksmų, skirtų COVID-19 pandemijos sukeltai krizei įveikti, skatinimas ir pasirengimas aplinką tausojančiam, skaitmeniniam ir tvariam ekonomikos atgaivinimui“ priemonės Nr. 13.1.1-LVPA-K-860 „E. komercijos modelis COVID-19“
Projekto veiklų įgyvendinimo trukmė: nuo 2022-02-07 iki 2023-02-07
Skirta finansavimo suma: 39.750 Eur